У зимовий час волоссю необхідний особливий догляд. Основні проблеми з локонами в цей період пов'язані з несприятливим поєднанням низьких температур, сухого повітря в приміщеннях і відсутності вітамінів, мікроелементів. Багато дівчат вибирають кератіновие випрямлення Felps, щоб навіть взимку їх волосся виглядало насичено, густо і об'ємно, але є й інші поради, які підтримувати локони в нормальному стані в такий непростий для них сезон.

Чому взимку якість волосся погіршується?

Рівень якості волосся в зимову пору року може знижуватися по безлічі різних причин. Мова йде про:

  • Сухому повітрі. Якщо вологість мінімальна, локони починають пересушувати. Особливо сильно це зачіпає кінчики, які часто січеться саме взимку. В результаті значно псується загальний вигляд шевелюри. Висока вологість може шкодити волоссю, обтяжувати їх і сприяти випаданню.
  • Холоду. Щоб зберігати тепло в організмі під час перебування на морозі, відбувається спазмування периферичних шкірних судин. Це і пояснює наявність блідих і сухих шкірних покривів. Також відбувається порушення трофіка шкірних тканин і її придатків. Волосся - це теж шкірні придатки, а так як порушується живлення, вони тьмяніють і більш активно випадають.
  • Гіповітаміноз. У зимову пору року людський організм отримує набагато менше вітамінів, ніж в літній. Це пов'язано з відсутністю взимку різного роду фруктів і овочів. При нестачі вітамінів стан волосся швидко псується.
  • Білково-енергтіческой недостатності. Для оздоровлення волосся потрібно забезпечення достатнього живлення шкіри голови. Під час морозів організму доводиться витрачати дуже багато калорій для обігріву, тому слід трохи збільшити їх споживання, адже волосся і шкіра почнуть псуватися.
  • Щоб позбутися від багатьох проблем з локонами, що починаються взимку, багато дівчат вибирають випрямлення волосся Portier, але крім цього потрібно слідувати і іншим радам.

Важливі поради по догляду в зимовий сезон

Яких же правил в обов'язковому порядку потрібно дотримуватися, щоб локони завжди виглядали витончено і привабливо? Наприклад, дуже важливо завжди носити головний убір. Не дарма в дитинстві батьки постійно просили надіти шапку. Волосяних цибулин вистачає кілька хвилин для замерзання. Це великий стрес для них, тому вони починають активно випадати.

Дуже важливо мити голову на регулярній основі. Зазвичай робиться це в міру забруднення як і в інші пори року. При жирному типі волосся рекомендується більш часте миття, адже в іншому випадку утворюється плівка, що блокує доступ кисню до шкіри голови і перестає захищати від холоду.

Також слід враховувати період оновлення локонів. Оновлення волосся відбувається кожен сезон, а раз на кілька років повністю змінюється волосяний покрив. У цей момент волосся можуть випадати з різною швидкістю. Особливо помітною стає втрата локонів саме в кінці зими, коли втрати нерідко досягають 30 відсотків. До слова, в продукції від Felps є кілька корисних косметичних засобів, істотно поліпшують стан волосяного покриву.

Більш того, необхідно попередити авітаміноз. Потрібно продовжувати насичувати організм фруктами і овочами взимку. Слід активніше вживати вітаміни, що відносяться до груп В, С, А. В раціон рекомендується додати продукти, що містять багато кальцію.

Таким чином, наявність сухої і холодної погоди є «ворогом номер один» для волосся. Через це локони знаходять ламку, суху, тьмяну форму, часто січеться і активно випадають. Щоб уникнути таких проблем варто випробувати кератин Felps, а також обов'язково слідувати вищеописаним радам.