Як відомо, багато дівчат щодня укладають волосся феном, часто забарвлюють їх, користуються праскою, через що вони швидко пошкоджуються. В результаті з'являються посічені кінчики і ламкість. Благо, сьогодні існує безліч способів вирішення такої неприємної проблеми. Найбільш ефективним вважається процедура кератинового випрямлення. Бренд Cocoсhoco вже довгий час займається виробництвом косметичних засобів для вирівнювання. Кокочоко склад включає в себе натуральні компоненти, спрямовані на ефективне поновлення власний структури.

Що характерно для продукції бренду Кокочоко?

Вищеописана косметика відноситься до професійної продукції. Її випускають в Ізраїлі, але застосовуються бразильські технології, від чого і з'явилася назва «бразильське випрямлення». Кератинове вирівнювання кокошоко досягається завдяки мінералів Мертвого моря, рослинних екстрактів, амінокислотам.

Щоб розраховувати виключно на позитивний результат від процедури вирівнювання локонів, краще користуватися спеціальним набором від вищеописаного бренду, який складається з:

  • Робочого кератинового складу. Є професійним засобом, що випрямляє локони на білковій основі. Забезпечується не тільки вирівнювання, а й відновлення волосся.
  • Професійного шампуню для глибокого очищення Professional Clarifying Shampoo. Обов'язково використовується перед тим як проводити процедуру, щоб повністю очистити і розкрити кутикули пасом.
  • Безсульфатного шампуню для регулярного догляду Sulphate-Free Shampoo. Їм активно користуються протягом декількох місяців після процедури. Включає в себе безліч натуральних інгредієнтів і оздоровлює локони.

Кокочоко кератин відгуки в основному позитивні. Це безпосередньо пов'язано з великою кількістю переваг, характерних для вищеописаної продукції. Так, в складі присутній маса рослинних екстрактів і мінералів Мертвого моря. Якщо належним чином доглядати за локонами, ефект від процедури збережеться приблизно на півроку. Крім усього іншого, гарантується прекрасна термозахист, реальне відновлення разом з випрямлення. Як результат - пасма красиво виглядають, є м'якими і слухняними.

Як правильно застосовувати CocoChoco?

Вперше сама процедура кератинового випрямлення повинна проводитися в салоні у кваліфікованого фахівця. В такому випадку вийде захистити локони від пошкоджень через невірні дії. Якщо ж дівчина вже кілька разів ходила до майстрів і впевнена в тому, що зможе виконати етапи в домашніх умовах, то вона може скористатися покроковою інструкцією:

1. Спочатку голову необхідно вимити, використовуючи шампунь глибокого очищення. Це потрібно для змивання з волосся пилу, жиру, різних негативних частинок. Щоб закріпити результат, рекомендується вимити голову кілька разів і в кінці ретельно висушити її феном.
2. Потім пасма поділяються на 4 зони. Беруться невеликі локони (товщиною не більше 1 см), на них потрібно нанести кератиновий склад і почати процес розчісування. Дуже важливо, щоб засіб не потрапило на корені, тому слід робити відступи в кілька сантиметрів. Волосся сушаться наступні півгодини, щоб закріпити результат.
3. В кінці застосовується нагрітий на 210-230 градусів праску. За всіма пасмам він проводиться від 5 до 10 разів (в залежності від того, наскільки завите волосся).
4. Застосовується маска CocoChoco, що надає виключно сприятливий вплив на шевелюру, після чого вона змивається, а волосся висушують.

У підсумку після вищеописаної процедури будь-яка дівчина зможе насолоджуватися гладкими, шовковистим, доглянутими локонами, що мають глянсове сяйво. У складах від бренду CocoChoco відсутня формальдегід, що гарантує безпеку як для майстра, так і для клієнта. Ефект від випрямлення зберігається протягом півроку, після чого процедура повторюється. Якщо ви поняття не маєте, CocoChoco де купити, краще звертатися в інтернет-магазин Keratin Pro, де пропонується солідний асортимент подібних косметичних засобів по вельми адекватною вартості.