Отже, Ви пройшли курси з процедури бразильського випрямлення волосся, кератинового відновлення і взагалі кератинування. Отримали сертифікат майстра з кератину. Що далі?

Найдієвіша вказівка за всю історію мотиваційних цитат - найкраща порада для початківців: "Почніть!".

Перше, з чим необхідно: прорахувати ресурси, якими Ви володієте. Це визначить умови, в яких Ви будете проводити кератинування, а також цінову категорію робочих складів для процедури. Існують майстри, які проводять бразильське випрямлення у себе вдома, виїжджають додому до клієнтів і майстри, які орендують спеціальне приміщення. Визначте, який формат підходить Вам.

Далі обираємо основний інструмент майстра - праску/випрямляч для волосся. Найдорожчий і супер професійний купувати зовсім не обов'язково. Але він має відповідати деяким вимогам:

1. Матеріал пластин. Як мінімум пластини мають бути керамічні. Як максимум - плаваючі титанові. Але це зовсім необов'язково. Кераміка останнього покоління цілком підійде. Що Вам точно не підійде - це метал.

2. ширина нагрівальних елементів (пластин). Чим ширша пластина, тим простіше працювати з довгими і густими локонами. Але тут усе залежить від звички. Оптимальний варіант - пластини з шириною близько 4 см.

3. Зазор між пластинами. Якщо це не плаваючі пластини, то зазору під час стиснення випрямляча бути не повинно.

4. терморегулятор з дисплеєм. У майстра має бути можливість виставити необхідний температурний режим! Тому випрямлячі без такого функціоналу ігноруємо.

Якщо Ви вирішите купувати випрямляч через інтернет-магазин, не полінуйтеся і до купівлі, сходіть до магазину побутової техніки, щоб побачити його "наживо", потримати, зрозуміти наскільки він ергономічний, легкий і зручний особисто для Вас.

Теж саме стосується фена. Купувати ТУ САМУ модель краще після того, як Ви його протестуєте в магазині побутової техніки.

Далі, визначаємося з робочими складами і шампунем глибокого очищення (переважно однієї марки). Найімовірніше, на навчанні ви вже познайомилися щонайменше з однією маркою і розумієте, з чим Вам цікаво буде працювати. У цьому питанні все впирається у Ваші можливості, які Ви, сподіваємося, оцінили на самому початку. Б'юті-ринок кипить від пропозицій кератину для волосся. Завжди знайдуться як дуже дорогі, так і дуже дешеві марки. Порадьтеся з Вашим тічером, у якого Ви навчилися процедурі (якщо він не є менеджером з продажу якоїсь певної марки).

У нашому супермаркеті великий асортимент найбільш ходових і визнаних марок. Їх випробували вже тисячі майстрів, досвіду яких можна довіряти. Це і кокочоко, і іноар, і глобал кератин, і люксліс, і беокс, і багато-багато інших якісних професійних реконструкторів для процедури. Наші консультанти допоможуть вам визначити заповітний оптимальний стартовий набір.

Зробіть для себе добірку складів, якими збираєтеся працювати. Обов'язково пошукайте відгуки про кератин, який виберете.

Справа залишилася за малим - придбати необхідні витратні матеріали (рушники, гребінці, пензлики, ванночки для кератину, затискачі для волосся, захисні маски, перукарський фартух, пеньюар тощо).

Далі визначтеся з Вашою ціновою політикою. Вивчіть подібні пропозиції у Вашому місті. Встановлювати занадто низьку ціну на свої послуги не варто. По-перше, ви занижуєте цінність Вашої праці, по-друге, влаштовуєте демпінг, що є недобросовісною конкуренцією. Під час встановлення ціни на процедуру відштовхуйтеся від двох критеріїв:

  • Собівартість Вашої процедури;
  • Середня ціна в аналогічних майстрів (якщо Ви працюєте вдома, не варто порівнювати свій прейскурант із прейскурантом салонного майстра).

Останній у списку, але не останній за значимістю момент - канали просування. Реклама, якщо хочете. Виберіть для себе оптимальний спосіб повідомити світові, що Ви готові, за допомогою своїх навичок, зробити його трішки прекраснішим;) Як правило, найзручніший спосіб - соціальні мережі: інстаграм, телеграм, фейсбук або вконтакте. Останній, зараз не милують користувачі, але раптом пощастить?

Не забувайте про свою репутацію. Вона - Ваша візитна картка і найкраща реклама. Слідкуйте за відгуками про Вашу роботу і спілкуйтеся з клієнтами.

Усе. Можна приступати. Не бійтеся помилок або незадоволених клієнтів. Таке буває навіть у найдосвідченіших майстрів. З цього складається досвід і майстерність! Удачі;)