Max Blowout - революційна новинка з США на українському ринку


Eckoz ProfeaaionalНа ринку кератинового випрямлення в Україні нарешті з'явилася революційна американська марка під назвою Max Blowout від Eckoz Professional. Компанія випускає високоякісні засоби для відновлення волосся під брендом Max Blowout більше 10 років і більше 30 років під іншими брендами. Виробничі потужності компанії знаходяться в Майамі, США.

На світовому ринку Max Blowout змогла зарекомендувати себе виключно в позитивному ключі. Її співробітники створювали кератіновую формулу протягом 2 років: вони тестували, шукали, відчували самі різні склади до тих пір, поки не знайшли ідеальний засіб з учёмом великого досвіду накопиченого за більш ніж тридцятирічний період прістутсвія на ринку професійної косметики. Наш інтернет-магазин є першим і єдиним офіційним дистриб'ютором даної марки в Україні.

Кератин Max Blowout є ключовим продуктом в професійній лінії для відновлення волосся цього бренду. Під час його створення експертам вдалося впровадити висококонцентровану формулу, яка включає в себе масла бразильського горіха і амазонських тропічних лісів. Це дозволило зробити гладкими навіть найжорсткіші і неслухняні локони. У тропічному маслі присутні вітаміни А і Е, воно діє в якості природного зволожувача для сухого волосся, в результаті чого локони стають об'ємними і блискучими.

Формула засобу здатна максимально випрямити і розгладити волосся. Кератіновие молекули моментально опиняються глибоко в кутикуле, що працює на відновлення і зволоження шевелюри. В результаті можна буде насолоджуватися блискучими, м'якими, гладкими і слухняними локонами по всій довжині. Вищеописаний бренд включає в свою лінійку кілька складів преміум класу: Bottoplex, Max Blowout Premium і Max Blowout Ultimate. Їх ключова відмінність полягає в випрямляє силі і часу витримки на локони.

  • Premium має хорошу випрямляє силу. Процедура складається з двох етапів і має на увазі використання шампуню глибокого очищення з кератином. Час витримки складів до змивання від 2 годин до 2 днів в залежності від бажаного ефекту.
  • Ultimate має неймовірно сильні випрямляють властивості. Процедура складається з 3 етапів. Склад можна змивати вже через 20 хвилин після витримування на волоссі.

Також одним з ключових продуктів даного бренду є ботокс Max Blowout Bottoplex Premium. Одна з його ключових функцій полягає в ліквідації існуючих Bottolpex пошкоджень. Склад відновлює локони на молекулярному рівні, зміцнює дисульфідні зв'язки, глибоко зволожує і лікує уражені волосяні ділянки Володіє ефектом антифриз. Крім усього іншого, ботоплекс від Max Blowout захищає шевелюру від майбутніх пошкоджень. Так, локони стають захищеними від фарбування в майбутньому поряд з хімічним впливом і агресивним зовнішнім середовищем.

  • Поєднує в собі ефект ботокса для волосся і плекса. Крім легкого ефекту випрямлення і відновлення, PLEX допомагає знизити пошкодження, одержувані волоссям під час фарбування і інших "шкідливих" процедур. Bottoplex можна використовувати як підкладку при фарбуванні, а так само завершувати даною процедурою фарбування волосся.


Інструкція по використанню продукції Max Blowout

Щоб результат виправдав очікування, обов'язково повинна враховуватися Max Blowout інструкція:

  1. Необхідно два рази вимити волосся за допомогою шампуню глибокого очищення. Перший раз залишити на локони на пару хвилин.
  2. Далі відбувається повне просушування волосся феном і поділ на 4 частини.
  3. Слід зробити відступ 1.5 см від шкіри голови і почати наносити склад на волосся. Важливо, щоб шевелюра повністю покрилася складом, при цьому потрібно уникати перенасиченості.
  4. Здійснюється рівномірний розподіл кератину по волоссю, потім прибираються надлишки.
  5. Через 20-30 хвилин волосся висушуються феном в середньому-гарячому температурному режимі.
  6. Волосся діляться на 4 частини. Беруться тонкі пасма і простягаються 10 разів кожна.
  7. Через 30 хвилин поїзд ретельно змивається теплою водою. По завершенні процедури випрямлення можна буде насолоджуватися ідеально прямими, гладкими локонами, які будуть зберігати свою форму навіть у найгіршу погоду.