Кожній дівчині хочеться мати справді доглянуте, розкішне та блискуче волосся. І досягти неймовірного результату допомагають сучасні процедури, наприклад, нанопластика, ботокс чи кератин. Проте у деяких випадках майстри відмовляють у проведенні таких процедур, наприклад, у разі значних пошкоджень волосся. Хоча насправді, існують технології, які допомагають зберегти гарний стан пасм, відновити їх та безпечно провести відновлювальні процедури. З таким завданням гарно впораються підкладки для волосся.

Що таке підкладки для волосся: основне призначення

Підкладки — це спеціальні засоби, що нагадують маски, вони створені для зміцнення пошкоджених пасм незадовго до виконання кератинового випрямлення, нанопластики чи ботоксу. Вони створені саме для того волосся, яке потребує глибокого відновлення. Ці засоби відіграють роль своєрідної подушки безпеки — захищають пасма від пошкоджень, які вони можуть отримати під час термічного впливу (воно є важливим компонентом ботоксу та кератину).

Підкладки містять значну кількість корисних речовин, що живлять та відновлюють кортекс. Вони проникають глибоко у пасма, що допомагає немовби протезувати його. А якщо зверху пасма покриваються шаром ботоксу чи кератину, це сприяє ще більш ефективному відновленню. Адже у такому разі корисні речовини міцно запаюються всередині волосяного стрижня — він зберігає їх надовго, а тому надовго залишається гарним та відновленим.

Основні функції засобів-підкладок:

  • Реконструкція волосся. Надто пошкоджені пасма не можна вирівнювати засобами для кератинового вирівнювання, а також укріплювати за допомогою ботоксу для волосся. Але у разі використання підкладки локони миттєво відновлюються, що дає можливість виконати такі процедури безпечно та ефективно.
  • Збільшення терміну кератину чи ботоксу. Завдяки внутрішньому збагаченню пасм корисними речовинами, вони добре тримають ботокс і кератин. Тому ці процедури можна буде робити рідше.
  • Покращення загального стану волосся. У разі використання підкладок, навіть після закінчення терміну дії кератинового вирівнювання чи ботоксу локони будуть мати більш доглянутий та здоровий вигляд.

А ще підкладка забезпечує додаткову захищеність волосся від впливу факторів зовнішнього середовища та термічних пошкоджень. Тому її використання дозволяє майстру сміливо працювати в гарячих техніках.

Зазвичай підкладки рекомендують використовувати на дуже пошкоджених пасмах, зокрема знебарвлених чи пофарбованих. За потреби їх можна наносити виключно на певні ділянки волосся, наприклад лише на кінчики. Зокрема, якщо пасма проходили через процедуру порошкового освітлення, а також через порошкову змивку кольору, досвічені майстри завжди радять використовувати підкладки. Але важливо обирати їх правильно.

Чи завжди є необхідність у використанні підкладки?

Це питання хвилює багатьох клієнтів та майстрів. Проте насправді ці засоби потрібні далеко не завжди. Підкладки для волосся рекомендовані лише за пошкодження волосся. Проте якщо ж локони є здоровими, доглянутими, достатньо міцними й неушкодженими, використовувати їх немає потреби. Адже на здоровому волоссі підкладки не дадуть жодного ефекту. Такі засоби не підвищать захищеність здорових пасм та не змінять їх міцність.

До того ж варто підкреслити, що використання підкладок варто довіряти виключно майстрам, які спеціалізуються на проведенні процедур по догляду за волоссям. Лише деякі різновиди таких засобів можна сміливо використовувати в домашніх умовах.

Які бувають підкладки для волосся: види та особливості складу

Виробники пропонують чотири основні різновиди таких засобів, що відрізняються залежно від складу та призначення. Серед них:

  • Амінокислотні. Це будівельний матеріал, з якого в нашому організмі утворюються білки. А як відомо, саме білки є основним компонентом волосся. Амінокислоти з амінокислотних підкладок проникають глибоко всередину пасм, вбудовуються у білкову структуру волосяного стрижня та немовби створюють латки у місцях, що потребують відновлення. Білкові. Вони відрізняються від амінокислотних через розмір та особливості молекул, що входять у їх склад. Зокрема, амінокислоти є більш дрібними та більш активними, аніж білки. Білки складаються з амінокислот, це немов невеличкі кирпичики, які об'єднуються в більшу молекулярну структуру. Хоч вони не можуть проникнути глибоко в кортекс волосся, але добре працюють у його верхніх ділянках. Завдяки їх використанню пасма стають міцними, щільними та гарно зволоженими. Ліпідні. Такі засоби мають у своєму складі різноманітні олії, а також жирні спирти. Ці компоненти здатні проникати глибоко у природний захисний шар, який покриває пасма та складається з ліпідів. І насправді ліпіди є дуже важливою складовою хімічного складу наших локонів. Вони виконують функцію прошарку, відіграють роль своєрідного клею — тримають разом лусочки кутикули, яка є зовнішнім захисним шаром волосся. Ліпідні прошарки сприяють відновленню ліпідного шару, запобігають зневодненню волосся, появі посічених кінчиків та пушінню.

Завдяки підкладкам для волосся пасма блищать, відмінно розчісуються, отримують велику порцію вологи та живильних речовин, виглядають доглянуто.

Як підібрати найкращі підкладки для догляду за волоссям?

Щоб придбати справді якісні підкладки, варто у першу чергу обирати товари від перевірених брендів, що вже не перший день знаходяться на ринку та мають гарну репутацію. На допомогу у догляді за волоссям можуть прийти засоби від відомого українського бренду Deeply, зокрема:

  • Protein Basic Mask. Такий засіб — це протеїнова підкладка, рекомендована для відновлення пористих пасм, які мають незначні пошкодження. У її складі є гідролізовані протеїни, зокрема кератин. Такі компоненти ефективно заповнюють порожнинні дефекти у структурі волосся, завдяки чому воно стає більш пружним та міцним.
  • Amino Basic Mask. Це сучасна амінокислотна підкладка, яка забезпечує більш інтенсивне відновлення. Вона діє на молекулярному рівні і проникає дуже глибоко у волосяний стрижень. Цей засіб допомагає змінити структуру пасм, сприяє відновленню внутрішніх пошкоджень, а також добре готує локони до подальших доглядових процедур. Завдяки ній зменшується пористість волосся, а також збільшуєтьсяйого міцність. Цей вид підкладки підійде для відновлення навіть більш пошкодженого волосся.
  • Lipido Basic Mask. Це високоякісна ліпідна підкладка, що не просто зменшує пошкодженість пасм завдяки заповненню порожнин у їх структурі, а й сприяє відновленню їх ліпідного шару. Такий засіб гарно захищає локони від впливу різних зовнішніх факторів. Його варто обирати для реконструкції волосся, що має незначні пошкодження.

Підібрати найбільш оптимальний варіант допоможе майстер, який доглядає за волоссям та може критично оцінити ступінь його пошкодження та актуальні потреби.

Правила та рекомендації щодо використання

Маски-підкладки від deeply варто використовувати згідно з інструкцією виробника. Загалом їх нанесення включає п'ять основних етапів:

  1. Миття волосся шампунем глибокої очистки — він підбирається залежно від ступеня пошкодження пасм.
  2. Сушка волосся прохолодним повітрям фену на 50%. Нанесення маски на всю довжину пасм з невеликим відступом від коріння (на 3 см).
  3. Витримка протягом 15-20 хвилин — протягом цього часу пасма потрібно тримати під термошапкою, або обробляти інфрачервоною праскою.
  4. Змивка прохолодною водою та сушка з використанням брашу.

Придбати найкращі підкладки для догляду за волоссям можна в інтернет-магазині Keratinpro.ua. На сторінках сайту зібраний відмінний асортимент доглядових засобів, які допоможуть відновити пошкоджені пасма, забезпечити гарний повсякденний догляд, а також провести популярні косметологічні процедури. Компанія співпрацює виключно з перевіреними виробниками, якість продукції яких не викликає сумнівів. А ціни на сайті приємно радують!