Сфера догляду за волоссям приносить все більше нових косметичних засобів для зміцнення, відновлення, зволоження тощо. А про те, що таке ампульна косметика для волосся та концентрати ми розповімо докладніше у цій статті, як і про те, навіщо вона потрібна й як використовується.
Ампули та концентрати для волосся: що це й навіщо потрібні
Ампульний догляд – новинка у сфері трихології. Головна її особливість полягає у тому, що з її допомогою можна швидко, у короткий проміжок часу, відновити, зволожити, позбавити пасма сухості та ламкості, а ще – посічених кінчиків.
Річ у тім, що усередині ампули – натуральний склад з рослинних екстрактів, вітамінів, мінералів, олій тощо. Це висококонцентровані рідини, які спрямовані на позбавлення від конкретних потреб – від тьмяності, неслухняності волосся до повернення йому блиску та пружності.
Такий косметичний препарат поставляється зазвичай у флаконах, усередині яких – скляні ампули. Завдяки тому, що вони герметичні, засіб зберігає свою ефективність, а ще це банально зручно, адже один флакон розрахований на одне використання.
До переваг таких засобів догляду, як ампули та концентрати, відносять:
- Висококонцентрований склад корисних речовин, які перебувають у рідкій формі, завдяки чому глибоко проникають у пасма, у самісіньку структуру волосся;
- Швидкий ефект, адже волосся починає виглядати здоровішим, блискучішим та яскравішим уже за один курс використання ампул;
- Позбавлення від конкретної проблеми, характерної для вашого типу локонів – сухості, втрати еластичності, пошкодження після процедур у салоні тощо;
- Зручність використання, оскільки концентрати легко розвести з водою, додати до інших засобів та нанести на пасма за допомогою щіточки чи пальців;
- Швидкий вплив на волосся, оскільки ампульна косметика не потребує кількагодинного витримування на пасмах, а тому легко стане частиною б’юті-рутини.
Ампули можуть мати різні сфери використання. Іноді вони додаються до масок та інших засобів догляду, інколи – використовуються у чистому вигляді, наносячись на пасма. Деякі концентрати потребують розведення з водою залежно від того, на який тип локонів будуть наноситись й який ступінь пошкодження вони мають.
А ще концентрати можуть використовуватись не тільки як самостійна процедура. Зазвичай їх використовують як базовий, реанімуючий догляд, який доповнюється шампунем, бальзамом, маскою та іншими засобами, які у комплексі чинять на пасма потрібний вплив. Але ампульну косметику для догляду можна використовувати й безпосередньо як «підкладку», основу перед будь-якими гарячими процедурами на волоссі.
Що входить до складу ампул та концентратів для волосся
Склад ампул та концентратів може відрізнятись залежно від того, для чого вони використовуються. Наприклад, відновлюючі засоби можуть мати трохи інші діючі речовини на відміну від інтенсивно зволожуючих та інших. Але одне лишається незмінним – ампульна косметика для волосся базується на натуральних компонентах та рослинних екстрактах.
Найчастіше ампули для відновлення за зміцнення волосся мають у своєму складі:
- Протеїни: молекули білка, з «цеглинок» яких складається наше волосся, й які відновлюють його структуру зсередини, заповнюючи собою пошкоджені ділянки та пори;
- Вітаміни: у складі ампул часто можна віднайти вітамін Е та вітаміни групи B, які живлять волосся, стимулюють швидший ріст, усувають пошкодження;
- Олії: авокадо, жожоба, кокосова, камелії, які активно зволожують зсередини, повертають пасмам блиск, сяйво та еластичність;
- Антиоксиданти: компоненти, які дозволяють захистити пасма від згубного впливу зовнішніх чинників та вільних радикалів.
А тому звертайте увагу на призначення концентрату чи ампули перед тим, як їх купувати. Якщо вам потрібні засоби для росту волосся, зволоження, позбавлення від тьмяності кольору та для надання блиску – впевніться у тому, що виробник засобу створив його саме для цього.
Як обрати ампульний догляд за волоссям
Ампули та концентрати використовуються безпосередньо на пасмах, впливають на волосинки, позбавляють від їх ламкості, надають блиску, усувають сухість. Такі косметичні засоби догляду зазвичай реалізуються упаковками, оскільки концентрати слід вводити у догляд курсом, тривалість якого буде залежати від стану пасм та ступеню їх пошкодження.
Обираючи ампульний догляд, зверніть увагу на те, який ефект пропонує конкретний засіб:
- Для зволоження: основне завдання таких концентратів – активне зволоження зсередини, а тому вони містять гліцерин, гіалуронову кислоту, пантенол, рослинні олії, що не лише усувають сухість, а й утримують вологу усередині пасм, повертають м’якість та еластичність.
- Для росту волосся: такі ампули містять у собі різноманітні активні речовини, що можуть мати фітогормони, які стимулюють роботу волосяних стрижнів, колаген, рослинні та вітамінні комплекси, фруктові кислоти тощо.
- Для блиску: найчастіше такі засоби містять у собі кератин, який заповнює пошкоджені ділянки, закриває лусочки, утворює захисну плівку на волоссі від зовнішніх чинників.
- Для відновлення: такі засоби для волосся використовуються на пошкоджених фарбуванням або хімією пасмах, а тому містять вітаміни групи В, кератин, протеїни, амінокислоти.
- Для укріплення: інгредієнти таких концентратів спрямовані на живлення, можуть містити міноксидил, аргінін, амінокислоти, вітаміни та мінерали (цинк, залізо), що є «будівельним матеріалом» здорового волосся.
Окрім ефекту спиратись також варто на актуальних виробників трихологічної косметики. Зверніть увагу на відгуки, які можна переглянути на нашому сайті, залишені тими, хто уже спробував ампули для волосся. Вони допоможуть обрати найбільш дієвий засіб, який має збалансовану ціну та доведений ефект.
Як користуватись ампулами для волосся
Важливо не лише правильно підібрати ампули та концентрати для догляду за волоссям, а й користуватись ними так, аби досягнути максимального ефекту. Для цього можна відвідати консультацію дерматолога чи трихолога, або ж порадитись зі своїм майстром-перукарем або стилістом.
Дотримуйтесь наступних рекомендацій з використання ампул:
- Вимийте як слід голову з використанням шампуню, а потім відіжміть рушником волосся, аби воно було вологим й з нього не стікала вода.
- Підготуйте ампулу, ретельно струснувши її вміст (якщо концентрат замерз – можете потримати його під теплою водою або розігріти за допомогою фену).
- Вихлюпніть склад ампули на долоні й нанесіть на волосся, або вилийте у ємність й розподіліть за допомогою щіточки.
- Витримайте концентрат на пасмах згідно з інструкцією на упаковці (у середньому це може зайняти від десяти до тридцяти хвилин).
- Зверніть увагу, що деякі засоби не потребують змивання – це має бути зазначено на упаковці або в інструкції до використання.
Після того, як витримали концентрат та ампулу на волоссі, змийте його згідно з інструкцією засобу. При цьому варто також якісно просушити волосся за допомогою фену, використовуючи середній режим або ж холодне повітря, не даючи волоссю перегрітись. Після використання ампул також радять на певний час утриматись від засобів стайлінгу, аби речовини з косметики глибше проникни у пасма волосся.
Топ кращих концентратів та ампул для відновлення
Не знаєте, які засоби догляду для волосся обрати, аби відновити його та наситити корисними речовинами? Тоді зверніть увагу на наступні ампули, маску та ботокс, які ми підібрали спеціально для вас.
1. Raywell BIO HIDRA
Ампули Raywell BIO HIDRA створені безпосередньо для реконструкції волосся у випадку проведення процедури фарбування чи завивки. Для того, аби досягнути потрібного ефекту, ампулу ділять навпіл: частину додають до засобу, який використовується, а іншу наносять у кінці процедури безпосередньо на пасма.
У складі ампул – натуральні рослинні екстракти, завдяки чому вони відновлюють структуру волосинок, зменшують ризик їх ушкодження хімічними речовинами тощо.
2. Beox Acai Cream
Висококонцентрована маска створена для відновлення високої інтенсивності. Розроблена на базі рослинних екстрактів та протеїнів, вона не лише зволожує, а реанімує пошкоджені волосинки, робить їх блискучими та шовковистими.
Маска Beox Acai Cream може використовуватись перед такими процедурами відновлення волосся, як кератин та ботокс. Ефект від однієї ампули буде тривати приблизно до п’яти тижнів.
3. FGZ Professional Dr. Therapy SOS Instant Reconstructor
Не лише ампули та маски можуть мати велику концентрацію діючих речовин, а й професійний ботокс. Він підходить для будь-якого типу волосся, глибоко проникає у його структуру, робить слухняним, блискучим та доглянутим.
Ботокс FGZ Professional Dr. Therapy SOS Instant Reconstructor може використовуватись по-різному залежно від ступеня пошкодження волосся. Розведіть його з водою так, як вказано в інструкції на упаковці, якщо маєте менш пошкоджене волосся, або наносьте на пасма у тому вигляді, в якому він є, якщо потребуєте якісного та глибокого, швидкого відновлення.
А купити засоби догляду, відновлення та для росту волосся можна від професійних брендів у нашому магазині keratinpro.ua!